سوالات متداول

آیا شما هم سوالی دارید؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، فرم را پر کنید.

سوالات متداول

دامنه سایت را چگونه انتخاب کنم؟

در صفحه اصلی وبسایت و یا با کلیک کردن روی انتخاب دامنه شما می توانید دامنه خود را انتخاب کنید. توجه داشته باید برای انتخاب دامنه باید نام را با پسوند به صورت کامل وارد کنید.

یک دامنه دات آی آر به صورت رایگان به شما داده می شود. شما می توانید دامنه با پسوند های دیگر مثل دات کام را با پرداخت هزینه برای وبسایت خود ثبت کنید.

زمان دریافت سفارش چقدر است؟

ثبت دامنه و تنظیم کردن DNS بین دو تا سه روز زمانبر است. پس از تنظیم شدن دامنه، وبسایت شما آماده است. از زمان تکمیل سفارش تا دریافت سفارش حداکثر سه روز طول خواهد کشید.

چگونه سایت را با اطلاعات خودم سفارشی سازی کنم؟

برای برخی افراد به دلیل مشکلات زمانی و تجربه کم سفارشی سازی وجود نداشته باشد. همسو وب با دراختیار داشتن کارشناسان کارآزموده این نیاز شما را برآورده می کند.

 

آیا امکان سفارشی سازی از طرف همسو وب وجود دارد؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

هزینه سفارشی سازی و تولید اپلیکیشن چقدر است؟

به دلیل اینکه هیچ دو پروژه ای شبیه یکدیگر نیستند، هزینه سفارشی متغیر است. ولی هزینه یک سایت شرکتی با ده صفحه داخلی 1/200/000 تومان است. نصف مبلغ را ابتدا و الباقی را بعد از تکمیل شدن پرداخت می کنید.

هزینه اپلیکیشن هم با توجه به نوع پروژه و میزان نفر ساعت آن محاسبه و به شما اعلام می شود.

برای مشاوره رایگان با شماره تلفن 1000 28 44 021  و یا موبایل 7 118 118 0910 تماس بگیرید.

همسو وب چه مزیتی نسبت به دیگر شرکت ها دارد؟

هزینه بسیار پایین خدمات به همراه کیفیت بالای آن مهمترین مزیت همسو وب است.

شفافیت در قیمت ها برای شما مهم است. شما دوست دارید هزینه تمام شده پروژه را بدانید. ما با استفاده از نیروهای متخصص و کارآزموده بهترین خدمت را به شما ارائه می کنیم. همسو وب هزینه تمام شده محصول نهایی را با بهینه سازی نیروها و زمان پایین آورده است.

سخت افزار قدرتمند (سرور اختصاصی) با 64 گیگا بایت رم و 32 هسته پردازنده اینتل به همراه لایسنس افزایش سرعت لایت اسپید به تمام مشتریان ارائه می شود.

برای مشاوره رایگان با شماره تلفن 1000 28 44 021  و یا موبایل 7 118 118 0910 تماس بگیرید.

سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو چیست؟

شما دوست دارید اگر کاربری کلمات کلیدی شما را در گوگل جستجو کرد در صفحه اول نمایش باشید. به مجموعه کارهایی که برای انجام ایسن موضوع انجام می شود، سئو می گویند.

پارامترهایی مثل کپی نبودن مطلب، استداندارد بودن مطالب، سرعت لود سایت، کنشگرا بودن در موبایل و تبلت و لینک سازی، باعث اعتبار سایت شما نزد گوگل می شود.

تمام سایت هایی که ما ایجاد میکنیم از نظر اصول سئو بهینه هستند و کافی است شما مطالب با کیفیت در سایت خود بارگزاری کنید.

آیا همسو وب پروژهای سئو و دیجیتال مارکتینگ انجام میدهد؟

بله. تجربه چندساله باعث شده تا همسو وب رزومه قابل توجهی داشته باشد. مارکتینگ و بازاریابی دیجیتال دیگر تخصص همسو وب است و شما می توانید بسیار کم هزینه این خدمات را دریافت کنید.

برای مشاوره رایگان با شماره تلفن 1000 28 44 021  و یا موبایل 7 118 118 0910 تماس بگیرید.

سایر سوالات

باشگاه مشتریان همسو وب چیست؟

مزیت بزرگ همسو وب این است که به عنوان دپارتمان دیجیتال مارکتینگ هلدینگ الماس فعالیت می کند.

یکی از خدمات هلدینگ الماس ایجاد باشگاه مشتریان برای کسب و کارهای مختلف توسط دپارتمان الماس کارت است.

با استفاده از خدمات باشگاه مشتریان برای کسب وکار خود می توانید با جلب رضایت مشتریان، آنها را به کسب و کار خود وفادار کنید.ضمن اینکه می توانید با جذب مشتریان جدید (به واسطه مزیت نسبی حاصل از باشگاه) کسبو کار خود را گسترش دهید.

هزینه ایجاد باشگاه بسیار پایین است و شما میتوانید از محل درآمدهای باشگاه، منتفع شوید.

برای مشاوره رایگان با شماره تلفن 1000 28 44 021  و یا موبایل 7 118 118 0910 تماس بگیرید.

آیا همسو وب تضمین خدمات می دهد؟

بله. همسو وب از نوع خدمات خود و هزینه دریافتی از مشترک اطمینان کامل دارد و مشترک می تواند در صورت عدم رضایت از خدمات هزینه خود را (با توجه به روزهای باقیمانده از سرویس) پس بگیرد.

از ما بپرسید